Bowling + Turneringer + Resultater = BowlingRes.no

Here you'll find Norwegian Bowling Results. This project is maintained by the Norwegian bowling community. Our mission is to index all Norwegian tournament results available on the internet.

Active Bowling Tournaments

  • Ringerike Open 2021
    pulje Wed 18:00
    2021-10-30 - 2021-12-05
    Ringerike arrangerer på Hønefoss Bowling
  • NM klubblag Herrer
    2021-10-31 - 2021-11-21
    TBKr arrangerer på Dora Bowling
  • Pers Veterantreff 50+
    web-påmelding
    2021-12-08 - 2021-12-19
    Hallingkast arrangerer på Pers Hotell
  • Høstjakta
    pulje Tue 20:00
    2021-09-07 - 2021-12-31
    Rana arrangerer på TP Bowlingsenter
  • Nordland Tournament 4
    web-påmelding
    2021-12-06 - 2021-12-12
    Polar arrangerer på Aspmyra Bowling
  • Sølvkulacup 4
    pulje Tue 15:00
    2021-11-30
    Sølvkula arrangerer på Lucky Bowl Kongsberg
  • Larvik Open 2021
    pulje Wed 19:00
    2021-12-01 - 2021-12-05
    Larvik arrangerer på Mestern Skreppestadveien
  • Sunhordland Sweapen
    pulje Wed 19:00
    2021-12-01 - 2021-12-05
    Stord arrangerer på Bowl it
  • NM Klubblag Damer
    2021-10-31 - 2021-11-21
    TBKr arrangerer på Centrum Trondheim
  • Blåbycup høst
    pulje Sun 18:00
    2021-09-12 - 2021-12-20
    Blue Strike arrangerer på Bowling 1 Sortland
  • Rogaland Open
    2021-11-18 - 2021-11-21
    RBK arrangerer på Sheiken Bowling & Biljard
  • Søndagscup 4
    pulje Sun 16:30
    2021-11-28
    Jarlsberg arrangerer på Vallø Bowling

News

Ny turneringsoversikt og brukerregistrering

Sun 19.Feb 09:15

BowlingRes er nå oppdatert med ny turneringsoversikt og ny brukerregistrering.

Turneringsoversikten er primært for å passe til nytt design på siden og være mer mobilvennlig.

Brukerregistreringen prøver å være tydeligere på forskjellen på norske/lisensierte spillere og utenlandske gjestespillere. Den ene baserer seg på å finne spilleren i NBF database, den andre krever en del flere opplysninger for å kunne opprette både bruker og spiller.

Guestbook Entries

Sunhordland Sweapen:

Gaute Melstveit (ubekreftet)

Fri 26.Nov 22:51 

Heisann, hvilken oljeprofil blir det spilt på ?

Mvh Gaute


Cross Cupen Høst Finale:

Bjørn Johansen

Fri 26.Nov 17:22 


Finale Cross Cup høst 2021

No.1.og vinner A.Kindervaag Cross BK
No.2.J.Aarre Cross BK
3.S.T.Olsen Drammen Tigers BK
4.I.Kinne Cross BK
5.E.Olsen Drammen Tigers BK
6.K.Morken Cross BK

Cross BK takker for deltagelsen.

Neste Cross Cup vår starter torsdag 13/1-22
Så velkommen alle.
For Cross Bk
B.Johansen

Bjørn Johansen

Fri 26.Nov 17:22 


Finale Cross Cup høst 2021

No.1.og vinner A.Kindervaag Cross BK
No.2.J.Aarre Cross BK
3.S.T.Olsen Drammen Tigers BK
4.I.Kinne Cross BK
5.E.Olsen Drammen Tigers BK
6.K.Morken Cross BK

Cross BK takker for deltagelsen.

Neste Cross Cup vår starter torsdag 13/1-22
Så velkommen alle.
For Cross Bk
B.Johansen


Sunhordland Sweapen:

Osmund Birkeland (ubekreftet)

Fri 26.Nov 12:04 

Hei, Fred.

Kan du melde meg på lørdagen kl. 10.00

Ozzy


Nordens Paris 2:

Frode Nelvik

Thu 25.Nov 18:32 

Marius skal ikke spille klokka 1930


Torsdagstreffen 7:

Jon Ståle Meland Sellæg

Wed 24.Nov 16:22 

Profil: High Steet 44 ft


Ringerikscup 5:

Fredrik Tobiasson

Wed 24.Nov 15:23 

Profil Stonehenge 40’ fot


Romjulsturnering:

Sindri magnusson (ubekreftet)

Wed 24.Nov 11:53 

Hei. Kan du melde meg på puljene søndag 26 kl 10 og 13?
mvh Sindri.


Ringerikscup 10:

Freddy Garberg

Tue 23.Nov 22:48 

Melder meg på RC10 klokken 17:30

Mvh
Freddy Garberg


Ringerikscup 9:

Freddy Garberg

Tue 23.Nov 22:48 

Melder meg på RC9 klokken 17:30

Mvh
Freddy Garberg


Ringerikscup 8:

Freddy Garberg

Tue 23.Nov 22:47 

Melder meg på RC8 klokken 17:30

Mvh
Freddy Garberg


Ringerikscup 7:

Freddy Garberg

Tue 23.Nov 22:47 

Melder meg på RC7 klokken 17:30

Mvh
Freddy Garberg


Ringerikscup 10:

Phebe Florida Dalhaug

Tue 23.Nov 22:45 

Melder meg på RC10 klokken 17:30

Mvh Phebe Florida Dalhaug


Ringerikscup 9:

Phebe Florida Dalhaug

Tue 23.Nov 22:45 

Melder meg på RC9 klokken 17:30

Mvh Phebe Florida Dalhaug


Ringerikscup 8:

Phebe Florida Dalhaug

Tue 23.Nov 22:44 

Melder meg på RC 8 klokken 17:30

Mvh
Phebe Florida Dalhaug


Ringerikscup 7:

Phebe Florida Dalhaug

Tue 23.Nov 22:43 

Ønsker å melde meg på RC 7 klokken 17:30

Mvh
Phebe Florida Dalhaug


5`er cup nr 4 Solør:

Knut Atle Skoglund

Tue 23.Nov 21:21 

Vi spiller på Bourbon Street 40 fot denne runden.


Hornet:

Andreas Wikdal-Geisnes

Tue 23.Nov 20:59 

Ønsker alle velkommen til Hornet 2021


5`er cup nr 4 Kongsvinger:

Grethe Bergersen

Tue 23.Nov 10:23 

Ny runde klar for påmelding!


Rogaland Open:

Sigurd Erland

Sun 21.Nov 21:20 

Rogaland Open 2021 i Haugesund er nå ferdigspilt, etter fire dager med mye god bowlingspilling og godt selskap. Vi vil gratulere følgende vinnere:

Herreklassen:

1. plass - 4500,- gikk til Ronny Lygre, Cross
2. plass - 3000,- gikk til Sondre Talgø Olsen, Drammens Tigers
3. plass - 2000,- gikk til Adrian Kindervaag, Cross
4. plass - 1500,- gikk til Arve Sørensen, Haugesund
5. plass - 1000,- gikk til Arne Strandenes, Stord
6. plass - 800,- gikk til Kenneth Hodel-Olsen, Åsane

Dameklassen:

1. plass - 2500,- gikk til Sonja Karin Vikse Wahlberg, Haugesund
2. plass - 1500,- gikk til Tove Moen, Sandnes
3. plass - 1000,- gikk til Kate Brochmann, Haugesund
4. plass - 800,- gikk til Ann Kristin Johansen, Haugesund

Beste C-spiller: 800,- gikk til Sindri Mar Magnusson, Cross

Beste D-E-F-spiller: 800,- gikk til Marthon Hansen Bjørnsen, Sandnes

Vi takker alle deltakere, og ønsker alle velkommen tilbake til neste år.


KM Lag BBK:

Jens Løken

Sun 21.Nov 16:35 

27202 Neil McLean overføres fra Fyllingen C/D/E/F til Fyllingen A/B.

Fyllingen ønsker å melde på et herrelag i klassen A/B til søndagspuljen kl. 1200:
4307 Erik Alræk
27202 Neil McLean
23149 Bjarte Haugen


Rogaland Open:

Sigurd Erland

Sun 21.Nov 11:54 

Da er det gjort, Kristian

Kristian olsen (ubekreftet)

Sun 21.Nov 09:40 

Jeg vil ha start kl 13.00

Håvard Alexander Fjellås

Sun 21.Nov 09:02 

Det blir litt knapt men har regna ut at æ e der 10 min før start


NM klubblag Herrer:


NM Klubblag Damer:


Rogaland Open:

Sigurd Erland

Sat 20.Nov 22:30 

Den endelige premiestigen blir som følger:

Herreklassen:

1. plass - 4500,-
2. plass - 3000,-
3. plass - 2000,-
4. plass - 1500,-
5. plass - 1000,-
6. plass - 800,-

Dameklassen:

1. plass - 2500,-
2. plass - 1500,-
3. plass - 1000,-
4. plass - 800,-

Beste C-spiller: 800,-
Beste D-E-F-spiller: 800,-


NM Klubblag Damer:

Grethe Fosseide

Sat 20.Nov 18:29 

Tove Fosseide har fått for lite i serie 3 innledende.Skal ha 173 og ikke 165


Rogaland Open:

Sigurd Erland

Sat 20.Nov 17:47 

Da er du avmeldt, Kristian.


Dovresno:

Arne Roger Hansen (ubekreftet)

Sat 20.Nov 17:21 

Meld meg gjerne på pulje fredag sammen med Petter :-)


Rogaland Open:

Kristian olsen (ubekreftet)

Sat 20.Nov 15:43 

Jeg melder meg av på starten i morgen kl 13.00.

Sonja Vikse

Sat 20.Nov 15:38 

Det skulle være et smilefjes da! Ikke !???

Sonja Vikse

Sat 20.Nov 15:37 

For et spill på Ronny da!????


NM klubblag Herrer:

Kaja Bjørndal (ubekreftet)

Sat 20.Nov 14:20 

Lykke til alle sammen, Kjøøøøra på Oslo BK :-)

Merete Natalie Tangen

Sat 20.Nov 11:09 

Bane 9 og 10 er ferdige - de venter på de andre for å starte neste serie

Rigmor Skavhaug (ubekreftet)

Sat 20.Nov 10:58 

Livescore virker ikke på bane 9/10????


Rogaland Open:

Sigurd Erland

Sat 20.Nov 08:46 

Den er grei, Bjarte.

Bjarte årvik (ubekreftet)

Sat 20.Nov 07:34 

Jeg beklager å måtte trekke meg fra dagens pulje kl10