Please make an entry in our guestbook

Name
Club
e-Mail
www
ValideringMenneskevalidering

Tournament Guestbook

KM Sgl/Dbl HOBK

Grethe Bergersen

Sat 22.Apr 09:41 

Ber om at alle i pulje kl 1300 lørdag møter i god tid. Vi starter tidligere om puljen kl 1000 er ferdig før skjema.

Magne Erik Olsen

Fri 21.Apr 13:57 

Jeg og Rune Gullberg spiller sammen.

John Fossum

Thu 20.Apr 15:17 

Jeg og ch Pettersen spiller doubl

Elin Mathiesen

Wed 19.Apr 23:46 

Knut Atle og Gjermund spiller dobbel.

Anders Myhre (ubekreftet)

Wed 19.Apr 17:12 

Hallo igjen,Tar pulje kl.1300 på lørdag istedenfor kl.1600.Melder også på John Anders Myhre Briskebyen på pulje kl.1300.På forhånd takk.Mvh.Anders Myhre

Ove Osgjelten

Tue 18.Apr 22:47 

Takk Espen!

Espen Bangshaug

Tue 18.Apr 22:43 

Hei Ove, Kan betales inn på 1865 10 90292

Ove Osgjelten

Tue 18.Apr 20:45 

Hei! Vi ønsker å betale på forskudd. Har dere en konto jeg kan overføre pengene til?

Geir Ståle Kristiansen

Tue 18.Apr 16:16 

Fortsatt mange ledige plasser, bare å melde seg på

Geir Ståle Kristiansen

Tue 18.Apr 16:15 

Det er anledning til å betale med kort i hallen

Elin Mathiesen

Mon 17.Apr 19:37 

Jonas D. og Jens spiller dobbel.

Elin Mathiesen

Mon 17.Apr 19:23 

Elin og Jenny spiller dobbel.

Geir Ståle Kristiansen

Mon 17.Apr 18:47 

Det er behov for noen deltakere til på puljen 22/4-kl.10.00,(pr. nå er det kun 2 påmeldte i denne puljen) hvis ikke, så må de som har meldt seg på denne puljen flytte seg til en annen pulje.

Knut Atle Skoglund

Mon 17.Apr 14:18 

Vetle og Jørgen spiller dbl

Anders Myhre (ubekreftet)

Mon 17.Apr 14:09 

Hei,Ser at jeg står alene på fredag kl. 5. Kan flytte meg til lørdag kl.4 hvis det er ok? Mvh.Anders Myrhe.

Ove Osgjelten

Mon 17.Apr 12:43 

Rolf Boysen og jeg spiller dobbel sammen.

Knut Atle Skoglund

Sun 16.Apr 23:04 

Jonas Karlstad skal spille med Eirik.

Grethe Bergersen

Sun 16.Apr 17:00 

Fint om dere melder inn double parene fortløpende folkens.

Grethe Bergersen

Sun 16.Apr 16:58 

Knut Atle: Hvilken Jonas skal spille med Eirik?

Øyvind Furulund

Sat 15.Apr 13:18 

Hei! Jan Aleksander Hansen og Øyvind Furulund spiller double.

Bjørn Helge Sebusæter

Sat 15.Apr 12:46 

Jeg og Tor Kenneth spiller double.

Frode Hansen (ubekreftet)

Fri 14.Apr 15:26 

Hva slags profil blir lagt?

Pål Sigurd Romskaug

Fri 14.Apr 14:52 

Morten Berntsen og Pål Romskaug spiller dobbel sammen.

Marianne Kjellgren

Fri 14.Apr 13:22 

Andrea Kvernhusløkken og Nora Kjellås spiller dobbel sammen på tirsdag 19.30.

Marianne Kjellgren

Fri 14.Apr 13:20 

William Vålbekken og Niklas Myren Kalfoss spiller dobbel sammen på tirsdag 19.30.

Knut Atle Skoglund

Fri 14.Apr 09:22 

Solør bk: Dbl. Kristoffer og Joachim, Eirik og Jonas.

Ola Bjørtomt

Sat 08.Apr 18:26 

Bekkelaget BK: Dbl. Harry og Ingar , Per Frode og Morten

Grethe Bergersen

Fri 07.Apr 22:14 

Gjør oppmerksom på at tidspunktet for puljen torsdag 1730 er flyttet til 1700, da det var lagt inn for kort tid mellom puljene denne kvelden.

Knut Atle Skoglund

Thu 06.Apr 23:41 

Ole Arne og Per spiller dobbel.

Berit Løvlien

Thu 06.Apr 20:36 

Berit.L og Grethe.L.L spiller dobbel

Knut Atle Skoglund

Thu 06.Apr 13:43 

Frode og Håvard spiller dobbel.

Kjetil Menkerud

Wed 05.Apr 21:32 

Hans Erik og Kjetil spiller dobbel.

Knut Atle Skoglund

Wed 05.Apr 19:35 

Finn Erik og Tore spiller dobbel.

Lillian Larsen

Tue 04.Apr 21:43 

Mari og Lillian spiller dobbel

Ann-Christin Sund

Tue 04.Apr 14:53 

Anett og Gerd skal spille dobbel. Jorunn og Ulla skal spille dobbel. Grethe og Ann Christin skal spille dobbel :-) (lørdag 220417 - kl 13)

john egil bergsløkken

Mon 20.Mar 16:48 

Hei. Bjørn Steen og John Bergsløkken spiller dobbel.

Geir Ståle Kristiansen

Mon 20.Mar 07:46 

Melder på Kai Olsen og Frode Hansen Gjøvik BK i dobbel og single i KM Tirsdag kl 17 i klasse C.

Tore Meiningen

Sun 05.Mar 20:30 

Toril Dammen og Anita Meiningen spiller dobbel.

Peder Skog

Wed 01.Mar 14:14 

Hei.
Patrik Mårtensson og Peder Skog spiller dobbel.

Takk.

Geir Ståle Kristiansen

Wed 22.Feb 16:21 

KM sgl/dbl 2017 arrangeres på Flisa 18-22 april.

INFO:
De som skal være med på ungdomslekene prioriteres spill på tirsdag og torsdag.

Geir Ståle Kristiansen

Wed 22.Feb 16:15 

6 serier AM

Klasser:
Herrer A, B, C, D, E og F.
Damer A, B, C, D, E og F.
Junior.
Dobbel: 1 dame-, 1 herreklasse.

NB: De som skal spille dobbel må spille i samme pulje.
Premiering:
1/6 premiering i hver klasse.

Priser:
300,- for damer/herrer.
200,- for junior.

Påmeldingsfrist:
Fredag 14/4 kl 2000

Ta med kontanter!!!!