KM Lag BBK 2019

KM Lag BBK 2019 is hosted by BBK. Also notice the tournament main page at: https://bergen-bowlingkrets.spoortz.no/portal/theme/organization/news/show.do?id=9425743.
Se også resultater på live score.

Participants

Please make an entry in our guestbook

Name
Club
e-Mail
www
ValideringMenneskevalidering

Tournament Guestbook

KM Lag BBK 2019

Bodhild Mjaatvedt

Fri 15.Nov 19:33 

Hvem har vært inne med min bruker og endret laget for KM?

Bodhild Mjaatvedt

Fri 15.Nov 18:06 

Endring i fyllingens damelag, Stine spille isteden for Lill

Mathias G. D. Kjær

Thu 14.Nov 11:42 

Brian Kjær: 25165
Stig Kjær: 14105
Mathias Kjær: 25266

Mathias G. D. Kjær

Thu 14.Nov 11:41 

Brian, Stig og Mathias melder oss på lørdag.

Thomas Namdal

Wed 13.Nov 20:57 

Nygård 2 (Per, Einar, Thomas) må trekke seg grunnet familiær årsak

Raymond Takle

Wed 13.Nov 16:11 

Mascot 3 må trekke laget pga skader

Kenneth Hodel-Olsen

Tue 12.Nov 20:35 

Melder på et Åsane lag til , søndag

Brage Nese
Martin T Remen
Christian Monsen


Hodel

Kenneth Hodel-Olsen

Mon 11.Nov 12:04 

Søndag, for Åsane damene !!!

Kenneth Hodel-Olsen

Mon 11.Nov 12:04 

Melder på et damelag fra Åsane , Ingrid Kristine Stuik, Camilla Heggland og Alice Sundal .

Sylvia Ingebrigtsen (ubekreftet)

Sun 10.Nov 18:52 

Hei ,melder på ett damelag fra Fyllingen søndag 17/11,Bodhild Engebretsen, Sylvia Ingebrigtsen, Lill-Merethe Haug og Ågot Lervik

Kenneth Hodel-Olsen

Sat 09.Nov 20:44 

Melder på Åsane 3 søndag :

Preben H-O Øvrevik
Oddvar Veum
Bjarte Kjær Berntsen

Jens Løken

Wed 06.Nov 19:47 

Fyllingen 1 på søndag:
Mark Soddano
Svein Morten Solberg
Erik Alræk

Fyllingen 2 på lørdag:
Ove Lyngved
Bjarte Haugen
Geir Amundsen

Thomas Namdal

Thu 31.Oct 21:05 

Nygård 2 vil spille Lørdag
Per-Arild Rasmussen 14046
Einar Willgohs 23353
Thomas Namdal 14669

Thomas Samo Samuelsen

Thu 31.Oct 12:28 

Mascot 2 Søndag
Bård Horgen - Thomas Samuelsen - Thomas Nilsen

Raymond Takle

Fri 25.Oct 20:35 

Mascot 3 spiller søndag: Lasse og Gunnar Ingebrigtsen-Kent Andre Foldnes

Raymond Takle

Thu 24.Oct 22:05 

Mascot 1 spiller søndag :Raymond Takle-Kenneth Haukås- Andre Lyngset

Lars Arne Kolås

Sun 20.Oct 18:33 

Nygård melder på følgende lag til lørdag 16.11: 1. Sigurd Døsvig 14224, 2. Halvard Schrøen 22217 og 3. Lars Arne Kolås 20578

Kenneth Hodel-Olsen

Fri 18.Oct 18:09 

Åsane 2 vil spille søndag, Thomas Hodel, higraff og Lars Martin Palmer.

Kenneth Hodel-Olsen

Fri 18.Oct 18:08 

Åsane 1 spiller lørdag Helge , Geir og Hodel.

Frank Tangen

Thu 17.Oct 23:56 

Kvam1 ynskjer å spela sundag kl. 11.
Spelarar: Ove Fonn, Gaute Øye Melstveit og Frank Tangen