Results - Tromsø Midnight Sun for døve - Qualification 2 - 2019-06-28 16:00

# Kl Nat License Name Club Hcp Start # Re # Turbo Squad Lane
1 A TPE Chang Yao Chien Chinese Taipei 0 1 1/1 28/06 16:00 7
2 A CZE Dasa Vohryzkova I.PSKN Praha 0 2 1/1 28/06 16:00 7
3 A CZE Katerina Klofacova SKN Brno 0 3 1/1 28/06 16:00 8
4 A TPE Lin Ya Chin Chinese Taipei 0 4 1/1 28/06 16:00 8
5 A AUT Maria Koch GSC Linz 0 5 1/1 28/06 16:00 9
6 A Finland Senja Loppinen Uljas Tampere 0 6 1/1 28/06 16:00 9
7 A CZE Paulina Malerova SSK Vitkovice Deaf 0 7 1/1 28/06 16:00 10
8 A ICL Ragna Gudrun Magnusdottir Idrottafelag Heyrnalausra 0 8 1/1 28/06 16:00 10
9 A CZE Jaromir Rames I.PSKN Praha 0 9 1/1 28/06 16:00 11
10 A Finland Kauko Järvensivu Uljas Tampere 0 10 1/1 28/06 16:00 11
11 A Sweden Gunnar Augustsson DSK Dalir 0 11 1/1 28/06 16:00 12
12 A Latvia Vladimirs Lagunovs Nedzirdigo Boulings 0 12 1/1 28/06 16:00 12
13 A CZE Jaromir Vohryzka I.PSKN Praha 0 13 1/1 28/06 16:00 13
14 A ITA Sergio Trovato ASD GSS Torino 0 14 1/1 28/06 16:00 13
15 A Denmark Flemming Jensen Ahorn 0 15 1/1 28/06 16:00 14
16 A AUT Günther Koch GSC Linz 0 16 1/1 28/06 16:00 14
17 A CZE Jindrich Chrpa I.PSKN Praha 0 17 1/1 28/06 16:00 15
18 A Finland Pertti Lehti Uljas Tampere 0 18 1/1 28/06 16:00 15
19 A CZE Martin Marous I.PSKN Praha 0 19 1/1 28/06 16:00 16
20 F Norway 26227 Tor Einar Slettebakk Bergen Døves IK - Bo 0 20 1/1 28/06 16:00 16
# Kl Nat License Name Club Hcp Start # Re # Turbo Squad Lane
1 A TPE Chang Yao Chien Chinese Taipei 0 1 1/1 28/06 16:00 7
2 A CZE Dasa Vohryzkova I.PSKN Praha 0 2 1/1 28/06 16:00 7
3 A CZE Katerina Klofacova SKN Brno 0 3 1/1 28/06 16:00 8
4 A TPE Lin Ya Chin Chinese Taipei 0 4 1/1 28/06 16:00 8
5 A AUT Maria Koch GSC Linz 0 5 1/1 28/06 16:00 9
6 A Finland Senja Loppinen Uljas Tampere 0 6 1/1 28/06 16:00 9
7 A CZE Paulina Malerova SSK Vitkovice Deaf 0 7 1/1 28/06 16:00 10
8 A ICL Ragna Gudrun Magnusdottir Idrottafelag Heyrnalausra 0 8 1/1 28/06 16:00 10
9 A CZE Jaromir Rames I.PSKN Praha 0 9 1/1 28/06 16:00 11
10 A Finland Kauko Järvensivu Uljas Tampere 0 10 1/1 28/06 16:00 11
11 A Sweden Gunnar Augustsson DSK Dalir 0 11 1/1 28/06 16:00 12
12 A Latvia Vladimirs Lagunovs Nedzirdigo Boulings 0 12 1/1 28/06 16:00 12
13 A CZE Jaromir Vohryzka I.PSKN Praha 0 13 1/1 28/06 16:00 13
14 A ITA Sergio Trovato ASD GSS Torino 0 14 1/1 28/06 16:00 13
15 A Denmark Flemming Jensen Ahorn 0 15 1/1 28/06 16:00 14
16 A AUT Günther Koch GSC Linz 0 16 1/1 28/06 16:00 14
17 A CZE Jindrich Chrpa I.PSKN Praha 0 17 1/1 28/06 16:00 15
18 A Finland Pertti Lehti Uljas Tampere 0 18 1/1 28/06 16:00 15
19 A CZE Martin Marous I.PSKN Praha 0 19 1/1 28/06 16:00 16
20 F Norway 26227 Tor Einar Slettebakk Bergen Døves IK - Bo 0 20 1/1 28/06 16:00 16