Results - EBT 10 NO by STORM - Qualifying - 2022-09-16 17:00

# Kl Nat License Name Club Hcp Start # Re # Turbo Squad Lane
1 A Norway 24758 Adrian Kindervaag Cross BK 0 1 2/3 16/09 17:00
2 A Norway 5139 Aleksander Åshovd-Larsen Munken BK 0 2 2/3 16/09 17:00
3 B Norway 25992 Alexander Larsen Mascot BK 0 3 2/3 16/09 17:00
4 A Sweden Alexander Larsson Team Pergamon BC 0 4 1/2 16/09 17:00
5 A Norway 26183 Anders Johansen Munken BK 0 5 2/3 16/09 17:00
6 B Norway 26424 Anders Westgård Rana BK 0 6 1/2 16/09 17:00
7 B Norway 25760 Eirik Bjørnstad Skoglund Munken BK 0 7 1/3 16/09 17:00
8 C Norway 26423 Frode Søreng Rana BK 0 8 2/3 16/09 17:00
9 C Norway 23000 Gina Larsen Munken BK 0 9 2/3 16/09 17:00
10 A Norway 6777 Grethe Walstad Fosseide Trondheim BK 0 10 1/2 16/09 17:00
11 A Norway 24055 Henrik Hansen Rana BK 0 11 2/3 16/09 17:00
12 A Norway 23545 Jonas Dammen Solør BK 0 12 2/3 16/09 17:00
13 Sweden Kim Bolleby Team Pergamon BC 0 13 1/2 16/09 17:00
14 B Norway 27035 Magnus Haram Mittet Munken BK 0 14 2/4 16/09 17:00
15 A Norway 7154 Marius Kvitnes Rana BK 0 15 2/3 16/09 17:00
16 B Norway 26198 Martin Nilsen Rana BK 0 16 1/2 16/09 17:00
17 A Norway 26197 Max Østbergh Rana BK 0 17 1/2 16/09 17:00
18 A Sweden Peter Ljung Team Pergamon BC 0 18 1/2 16/09 17:00
19 A Sweden Pontus Falkhäll Team Pergamon 0 19 1/2 16/09 17:00
20 B Norway 24195 Ruben Hansen Sælen Stord BK 0 20 2/3 16/09 17:00
21 A Norway 22778 Stian Hoff Trondheim BK 0 21 1/2 16/09 17:00
22 A Denmark Team Denmark 0 22 11/28 16/09 17:00
23 11/28 16/09 17:00
24 11/28 16/09 17:00
25 11/28 16/09 17:00
26 11/28 16/09 17:00
23 A Fin Team Finland Finland 0 27 10/21 16/09 17:00
28 10/21 16/09 17:00
29 10/21 16/09 17:00
24 A Sweden Team Sweden 0 30 20/37 16/09 17:00
31 20/37 16/09 17:00
32 20/37 16/09 17:00
33 20/37 16/09 17:00
34 20/37 16/09 17:00
# Kl Nat License Name Club Hcp Start # Re # Turbo Squad Lane
1 A Norway 24758 Adrian Kindervaag Cross BK 0 1 2/3 16/09 17:00
2 A Norway 5139 Aleksander Åshovd-Larsen Munken BK 0 2 2/3 16/09 17:00
3 B Norway 25992 Alexander Larsen Mascot BK 0 3 2/3 16/09 17:00
4 A Sweden Alexander Larsson Team Pergamon BC 0 4 1/2 16/09 17:00
5 A Norway 26183 Anders Johansen Munken BK 0 5 2/3 16/09 17:00
6 B Norway 26424 Anders Westgård Rana BK 0 6 1/2 16/09 17:00
7 B Norway 25760 Eirik Bjørnstad Skoglund Munken BK 0 7 1/3 16/09 17:00
8 C Norway 26423 Frode Søreng Rana BK 0 8 2/3 16/09 17:00
9 C Norway 23000 Gina Larsen Munken BK 0 9 2/3 16/09 17:00
10 A Norway 6777 Grethe Walstad Fosseide Trondheim BK 0 10 1/2 16/09 17:00
11 A Norway 24055 Henrik Hansen Rana BK 0 11 2/3 16/09 17:00
12 A Norway 23545 Jonas Dammen Solør BK 0 12 2/3 16/09 17:00
13 Sweden Kim Bolleby Team Pergamon BC 0 13 1/2 16/09 17:00
14 B Norway 27035 Magnus Haram Mittet Munken BK 0 14 2/4 16/09 17:00
15 A Norway 7154 Marius Kvitnes Rana BK 0 15 2/3 16/09 17:00
16 B Norway 26198 Martin Nilsen Rana BK 0 16 1/2 16/09 17:00
17 A Norway 26197 Max Østbergh Rana BK 0 17 1/2 16/09 17:00
18 A Sweden Peter Ljung Team Pergamon BC 0 18 1/2 16/09 17:00
19 A Sweden Pontus Falkhäll Team Pergamon 0 19 1/2 16/09 17:00
20 B Norway 24195 Ruben Hansen Sælen Stord BK 0 20 2/3 16/09 17:00
21 A Norway 22778 Stian Hoff Trondheim BK 0 21 1/2 16/09 17:00
22 A Denmark Team Denmark 0 22 11/28 16/09 17:00
23 11/28 16/09 17:00
24 11/28 16/09 17:00
25 11/28 16/09 17:00
26 11/28 16/09 17:00
23 A Fin Team Finland Finland 0 27 10/21 16/09 17:00
28 10/21 16/09 17:00
29 10/21 16/09 17:00
24 A Sweden Team Sweden 0 30 20/37 16/09 17:00
31 20/37 16/09 17:00
32 20/37 16/09 17:00
33 20/37 16/09 17:00
34 20/37 16/09 17:00